Rejestracja Pacjentów w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie

Szanowni Pacjenci,

Mając na uwadze, że lekarze stomatolodzy stanowią grupę zawodową najbardziej narażoną na zakażenie COVID-19 oraz ograniczoną ilość środków ochrony indywidualnej, Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna w Krakowie ogranicza przyjmowanie pacjentów tylko do przypadków pilnych, zagrażających zdrowiu lub życiu. Powyższe obowiązuje od 17 marca 2020 r. do odwołania. 

Wszystkie przypadki planowe oraz niezakwalifikowane przez lekarza konsultanta telefonicznie jako pilne nie będą przyjęte.

Kwalifikacja pacjenta do przyjęcia w tym okresie odbywa się wyłącznie w oparciu o rozmowę telefoniczną!

Proszę  nie przychodzić do Kliniki bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego i otrzymania informacji o godzinie przyjęcia od lekarza!

Tel.  do kontaktu: 12 424 54 70  czynny od pon. do piątku w godzinach 7:45 – 12:00

Lista podmiotów udzielających świadczeń z zakresu stomatologii (gdzie również możecie Państwo uzyskać pomoc)  znajduje się na stronie Małoplskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ link bezpośredni: [Kliknij]

 

-------------------

(NIE OBOWIĄZUJE OD 17 MARCA 2020 R.)

Pacjenci mogą rejestrować się:

  1. osobiście w Centralnej Rejestracji - codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00 - 18:00 oraz w piątki w godz. 7:00 - 15:30,
  2. telefonicznie: 12 424 54 70,
  3. poprzez e-mail: rejestracja@uks.com.pl, - poprzez ten adres możecie Państwo zarejestrować się do Gabinetów Lekarza Dyżurnego poszczególnych Poradni. W ciągu 48 godzin otrzymacie Państwo zwrotną propozycję terminu rejestracji do wybranej Poradni . Propozycja terminu wymaga akceptacji  drogą mailową.
  4. Rejestracja Internetowa. Mając na uwadze Państwa wygodę uruchomiliśmy możliwość rejestracji przez Internet. Z opcji tej mogą skorzystać pacjenci zgłaszający się po raz pierwszy do leczenia w naszej Klinice.
    Podczas rejestracji należy podać dane osobowe ze względu na przepisy dotyczące kolejek oczekujących. Niemożliwe jest zarejestrowanie się przy użyciu karty OSOZ.

    Rejestracja w tym trybie umożliwia rezerwację wizyty w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym UKS, gdzie zostaniecie Państwo przyjęci przez Lekarza Dyżurnego.

    W zależności od stwierdzonego przez Lekarza Dyżurnego głównego problemu stomatologicznego zostaniecie Państwo skierowani do odpowiedniej Poradni Specjalistycznej lub innego lekarza w Centralnym Ambulatorium, gdzie będzie prowadzone dalsze leczenie stomatologiczne.